Oboustranný potisk EURONA
Oboustranný potisk EURONA
Kontaktujte nás
Domácí potřeby

Oboustranný potisk EURONA

Podpora značky uvnitř obalu na bytovou kosmetiku a mnohem víc! Přečtěte si, jak se vybíralo řešení, které nikdo nepřehlédne.

Oboustranný potisk eurona

REALIZACE

Proč zrovna podpora značky

EURONA používá klopové krabice několika osvědčených velikostí pro zasílání balíků svým zákazníkům. Protože obsah může být libovolný, kombinace produktů napříč katalogem pestrá, tak EURONA zvolila podporu vlastní značky Ecowave, pod kterou se prezentují čistící prostředky mimořádně šetrné k přírodě a lidskému zdraví.

Jaké varianty vnitřního potisku zůstávají ve hře:

  1. Poděkování za nákup Vkládání děkovných kartiček do zásilky můžete pustit z hlavy. Poděkujte zákazníkům za věrnost právě ve chvíli, kdy zásilku rozbalují.
  2. Odkazy, aplikace a QR kódy Chcete zákazníky přivést zpět na váš e-shop, ukázat jim video nebo je naučit používat novou mobilní aplikaci? Žádný problém.
  3. Akce a slevy na další nákup Podpořte prodej slevami a dalšími akčními nabídkami. Není nic jednoduššího, než to říct bez obalu přímo na obalu.
  4. Příběh značky Na vnitřní straně krabice sdělte klientům své výhody nebo jim odvyprávějte historii značky. Originálně a úsporně.
  5. Prohlášení udržitelnosti Chováte se ekologicky. Už jen tím, že používáte papírové obaly. Řekněte to světu a motivujte své zákazníky k recyklaci.
  6. Instrukce k reklamaci a vrácení Když chce zákazník vrátit nebo vyměnit zboží a neví jak, je to nepříjemné. Co nejvíc jim to usnadněte.

Občas slýchám, že zákazník krabici stejně vyhodí a že potisk komplikuje logistiku. K tomu bych řekl, že nikdo nečeká, že zásilková přepravní krabice bude zdobit sváteční stůl. Jde o okamžiky otevření balíčku a možnost zapsat se do vizuální paměti zákazníka a z rutiny rozbalování mu udělat zážitek. A za to už dobře promyšlená strategie využití vnitřního potisku na obalu stojí. Uchopíte tuto šanci tak dobře jako EURONA?

Jiří Horák

Contact Us

Máte bližší specifikaci své poptávky? Odpovězte na další otázky.