Komplexní balení stojanů a nabíjecích stanic MEXTA
Komplexní balení stojanů a nabíjecích stanic MEXTA
Kontaktujte nás
Elektro

Komplexní balení stojanů a nabíjecích stanic MEXTA

Nepřehlédnutelný design MEXTA si žádá profesionálně zabalit. Podívejte se na mistrovské dílo.

Komplexní balení stojanů a nabíjecích stanic mexta

REALIZACE

Několik druhů stojanů, lavička a nabíječky

Zákazník nás požádal o vývoj a výrobu obalů pro svůj široký sortiment výrobků pro parkování jízdních kol a koloběžek. Cílů bylo více. Bezpečné balení pro skladování a transport, univerzální použití pro více verzí výrobků, snadné balení a vybalování. Vše se podařilo splnit, výsledek navíc umocňuje robustní a čistý design. Obaly doslova souzní s výrobky a tvoří vyladěný celek.

Robustní konstrukce designového stojanu na kola s velkou reklamní plochou potřebovala stabilní obal, který ochrání nejen samotný produkt, ale zvládne přepravu ke koncovému zákazníkovi v celé EU.

 I v tomto případě si vývojáři kartonových obalů poradili s bravurou! Připravili důmyslné řešení obalu, které náš kruhový stojan na kola plně fixuje ve stabilizované poloze a nemůže tak dojít k žádnému nechtěnému poškození produktu.

Komplexní balení stojanů a nabíjecích stanic mexta

Jak dostat náš největší stojan na kola kombinovaný s lavičkou k zákazníkovi bez poškození? Tento náročný úkol se pod taktovkou vývojářů Solpapu podařilo vyřešit a připravit balení, které plně odpovídá naší představě.   

VELKÉ FINÁLE

Nabíječky

Balení na nabíječky MyBox plus je dvoupatrová schránka, která umožňuje do stejného vrchního patra vložit 3 varianty kabelů.

Komplexní balení stojanů a nabíjecích stanic mexta

VÝSLEDKY

Přehlídka chytrých tvarových výseků

Kabely jsou bezpečně uloženy, Stojany, lavičky a nabíječky se v obalu ani nehnou. Místo v obalu je maximálně využito, zároveň jsou výrobky dostatečně chráněny před poškozením při přepravě.

  • Balení více variant nabíjecích kabelů díky univerzální vložce.
  • Odolná ochrana před rizikem poškozením při transportu.
  • Snadné opakované zabalení a rozbalení.
  • Propracovaný funkční design.

Jsme profesionálové s více než 20letou zkušeností v oboru poradenství, vývoje, plánování a komplexních dodávek cyklo-mobiliáře. Solpapu vděčíme za perfektně padnoucí obaly, které podtrhují naši práci.

Miroslav Křeček www.mexta.cz
Než to zabalíte . . .

Pojďme vymyslet obalové
řešení pro vaše podnikání

Kontaktujte nás

Máte bližší specifikaci své poptávky? Odpovězte na další otázky.